Firma Top Cleaning Service działa na rynku od 2007 roku.

Działalność usługową rozpoczęliśmy w Krakowie, od sprzątania prywatnych rezydencji i małych biur w obiektach klasy A+. Bardzo szybko jakość naszych usług docenili Klienci, co zaowocowało podpisaniem kolejnych kontraktów na sprzątanie osiedli, lokali gastronomicznych, a także hoteli, w tym Hotel „Zakrzówek”, wraz z zapleczem SPA .

W tym roku w Krakowie dla firmy MIRBUD S.A. sprzątaliśmy pod odbiór Inwestorski nowo wybudowane skrzydło Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, wraz z nowo powstałymi salami operacyjnymi, kompleksem sterylizatorni, a także oddziałami intensywnej terapii.

Wizja rozwoju firmy Top Cleaning Service jest śmiała, wzorujemy się na firmach zachodnich, gdzie branża profesjonalnego utrzymania czystości ma wieloletnią tradycję, jest wyspecjalizowana i najbardziej profesjonalna.

W Warszawie sprzątamy duże obiekty biurowo - administracyjne takie jak Budynek Warsaw Financial Center świadczymy również usługi dla Najemców budynku Sienna Center oraz Warsaw Towers.

Obecnie Firma zatrudnia ponad 40 osób. Stawiamy na wysoki poziom usługi, systematycznie szkolimy swoich pracowników, inwestujemy w markowy sprzęt i akcesoria do sprzątania, korzystamy z ekologicznych środków czystości. Pracownicy firmy są zawsze ubrani w estetyczne kostiumy lub ubrania robocze. Zwracamy szczególną uwagę na kulturę osobistą pracowników.

Ciągle się uczymy, podnosimy kwalifikacje i umiejętności zawodowe personelu sprzątającego, modyfikujemy procedury optymalnej pracy, dostosowując je do wymagań Zamawiającego.

Firma Top Cleaning Service poza usługami stałego utrzymania czystości w biurach, świadczy dodatkowo usługi:

  • Prace doczyszczające obiektów pod odbiór Inwestorski,
  • Prace wysokościowe np. mycie okien oraz elewacji budynku,
  • Odśnieżanie,
  • Pielęgnacja zieleni,
  • I wiele innych...